Trumny prostokątne – kilkanaście wersji kolorystycznych

Oferta firmy Calvarianum to solidnie i fachowo wykonane trumny w kilkunastu różnych wersjach kolorystycznych, w zróżnicowanych kształtach. Do najbardziej klasycznych rozwiązań należą prostokątne trumny drewnopochodne. Modele te odznaczają się stosunkowo prostą, klasyczną budową – zarówno skrzynia, jak i wieko mają kształt prostokątny.s

Aby zapewnić naszym klientom możliwość wyboru dokładnie takiego produktu, jaki odpowiada ich wymaganiom i potrzebom, w ofercie zgromadziliśmy kilkanaście wersji trumien prostokątnych. Modele zróżnicowane są pod kątem rodzaju drewna, będącego bazą i inspiracją do produkcji, jak i koloru. Nasz asortyment obejmuje więc trumny prostokątne wykonane między innymi na wzór klonowego, olchy, orzecha czy hebanu. Poszczególne rodzaje użytego materiału drewnopochodnego znacznie różnią się od siebie zarówno kolorem, jak i stylistyką, dając tym samym możliwość wyboru spośród szerokiej i zróżnicowanej palety barw. Najjaśniejszym kolorem spośród wyżej wymienionych jest materiał w kolorze olchy o estetycznym, klasycznym odcieniu, a także klonu wpadający w delikatnie żółtą kolorystykę. Pośredni ton to zdecydowanie elegancki orzech, z kolei heban to najciemniejszy z dostępnych kolorów – intensywny i głęboki brąz.

Kategorie:

Trumny półokrągłe - wszystkie modele :

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Trumny półokrągłe – kolorystyka

Wysokiej jakości solidne i eleganckie trumny półokrągłe o różnej stylistyce dostępne są także w kilkunastu wersjach kolorystycznych. Utrzymanie tak szerokiej gamy kolorów modeli możliwe jest przede wszystkim dzięki wykonaniu ich z kilku lub kilkunastu różnych rodzajów materiału. Rodzaj drzewa, stanowiący inspirację do produkcji trumny, determinuje przede wszystkim jej późniejszy kolor.

Półokrągłe trumny, które można znaleźć w ofercie Calvarianum, to między innymi trumny w kolorze drewna kasztanowego, cedrowego, trumny inspirowane drewnem olchy, czereśni, klonu czy orzecha. Każdy z rodzajów materiałów użytch do wykonania trumien charakteryzuje się charakteryzuje się określoną kolorystyką. Najjaśniejszym modelem jest zdecydowanie trumna półokrągła w odcieniu jasnego klonu, jak również model stworzony na wzór drewna olchy. Pośrednie kolory to między innymi kasztan, teak (drewno tekowe) oraz orzech. Do bardziej nietypowych natomiast zaliczyć należy trumny w kolorze drewna czereśniowego, o charakterystycznym, czerwonawym odcieniu, jak również drewna hebanowego – wyjątkowo ciemnego, o głębokim, brązowym tonie.

Trumny półokrągłe – eleganckie dodatki

Tym, co charakteryzuje dostępne w naszej ofercie trumny półokrągłe, jest również staranne i estetyczne wykonanie. Tworząc każdy kolejny model, dbamy o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, tak aby efekt końcowy spełniał oczekiwania klientów pod kątem jakości i estetyki – dlatego też każda wykonana przez nas trumna półokrągła wyposażona jest w kilka podstawowych elementów dodatkowych. Części te pełnią w niej zarówno funkcję estetyczną, jak i praktyczną, dopełniając podstawową konstrukcję trumny.

Wśród dodatkowych elementów znajduje się przede wszystkim eleganckie wypełnienie, którym pokrywamy skrzynię oraz wieko trumny. Wykonane z wysokiej jakości białej satyny wypełnienie dodaje elegancji każdemu z modeli.

Ponadto nasze trumny półokrągłe posiadają także solidne śruby oraz mocne, bardzo praktyczne uchwyty, a także elegancki krzyż. Wszystkie z tych części (w obrębie jednego modelu) utrzymane są w jednakowej, odpowiednio dopasowanej kolorystyce.

Trumny półokrągłe – najwyższa jakość wykonania

Jako producenci z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarskiej, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość każdego wykonanego przez nas modelu trumny. Niezależnie od tego, czy są to trumny półokrągłe, wykonane z jasnego czy ciemnego materiału, bardziej lub mniej ozdobne, do ich tworzenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz starannością.

Wszystkie trumny półokrągłe dokładnie zabezpieczamy na czas transportu, tak aby dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie.

W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności zachęcamy do kontaktu. Chętnie wesprzemy fachową radą i pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego modelu, który będzie odpowiadał wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom.

Shopping Cart
Scroll to Top