Trapezowe trumny – jakość i staranność wykonania

Calvarianum to polski producent solidnych, wysokiej jakości trumien drewnopochodnych. W naszym asortymencie znajdują się modele zróżnicowane pod kątem kilku podstawowych parametrów – jednym z nich jest kształt, w jakim wykonana została trumna. Nasza oferta obejmuje zarówno klasyczne, proste modele prostokątne, jak i bardziej nowoczesne trumny trapezowe.

Jako producent najwyższej klasy trumien z wieloletnim doświadczeniem na rynku oraz w branży stolarskiej, możemy pochwalić się nienaganną jakością wszystkich naszych produktów. Każdy model wychodzący z naszej pracowni odznacza się solidnym wykonaniem i wysoką estetyką. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że każda trumna trapezowa wykonywana jest przez nas z ogromną starannością i dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół. Do wszystkich modeli podchodzimy z takim samym pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, tworząc wyjątkowej jakości trumny drewnopochodne trapezowe, które spełnią wymagania i oczekiwania naszych klientów. Na uwagę zasługują także materiały używane przez nas do tworzenia trumien, jest to bowiem najwyższej jakości materiał, pozyskiwany wyłącznie od zaufanych dostawców, jak również inne materiały o wysokiej trwałości i estetyce.

Kategorie:

Trumny trapezowe - wszystkie modele :

Wyświetlanie wszystkich wyników: 37

Trumny trapezowe – paleta kolorów i wzorów

Trumny trapezowe, które znajdują się w naszym asortymencie, to modele wykonane z najlepszej jakości tworzywa. Aby jednak zapewnić nie tylko najwyższą klasę, ale też estetykę oraz możliwość wyboru, nasze trumny wykonujemy z materiałów zróżnicowanych zarówno pod kątem parametrów technicznych, jak i koloru. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom między innymi trumnę w jasnym kolorze klonu, model wykonany z nietypowego materiału drewnopochodnego w kolorze drewna czereśniowego, w odcieniu czerwonym, jak również trumny w bardziej klasycznych odcieniach, takich jak olcha czy klon. Pełną paletę dostępnych w Calvarianum kolorów znaleźć można na naszej stronie internetowej.

Każda trumna trapezowa naszej produkcji może być wykonana zarówno w różnych kolorach, jak i ze zróżnicowanymi zdobieniami. W naszym asortymencie znajdują się klasyczne trumny trapezowe o minimalistycznej estetyce, jak i modele znacznie bardziej ozdobne, bogate w dekoracyjne detale – wszystko po to, aby każdy miał możliwość wyboru dokładnie takiego modelu, jaki odpowiadać będzie jego oczekiwaniom.

Trumna trapezowa – eleganckie elementy dodatkowe

Wszystkie nasze trapezowe trumny wyposażone są w elementy dodatkowe o różnym przeznaczeniu. Części te pełnią najczęściej funkcję estetyczną, ale także praktyczną – to przede wszystkim śruby oraz uchwyty, wykonane z wysokiej jakości stali, a także elegancki krzyż, utrzymany w tej samej kolorystyce, przeznaczony do samodzielnego montażu w dowolnym miejscu wieka trumny.

Ponadto każda trumna trapezowa wyposażona jest w specjalne wypełnienie, wykonane z białej satyny. Materiał ten wypełnia zarówno wnętrze skrzyni trumny, jak i wewnętrzną część jej wieka.

Bezpieczny transport trumny

Każda wykonana przez nas trumna trapezowa tworzona jest ze stuprocentowym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje projekt oraz wykonanie trumny, ale także jej bezpieczne dostarczenie. Na czas transportu wszystkie trumny są przez nas zabezpieczane za pomocą odpowiednich środków w taki sposób, aby dotarły na miejsce w nienagannym, nienaruszonym stanie.

Służymy pomocą

W Calvarianum nie tylko wykonamy wysokiej jakości trumny trapezowe, ale także wspomożemy fachową radą oraz profesjonalną pomocą w zakresie wyboru konkretnego modelu, rodzaju i kolorystyki materiału drewnopochodnego, jak i poszczególnych dodatkowych elementów. Dołożymy wszelkich starań, aby wspólnie wybrany model trumny spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

Shopping Cart
Scroll to Top