Kolory jasne

W Calvarianum oferujemy wysokiej jakości, starannie wykonane trumny o zróżnicowanych parametrach. Dostępne w naszym asortymencie modele inspirowane różnymi rodzajami drewna, dzięki czemu dostępna jest szeroka gama kolorów i odcieni. Oferta trumien Calvarianum obejmuje zarówno ciemne, jak i jasne tony materiału.

Najwyższa jakość w każdym kolorze

Tym, co przede wszystkim zasługuje na uwagę, jest najwyższa jakość wykonania każdej z naszych trumien. Niezależnie od tego, w jakim kolorze ma być ona wykonana, tworzona jest ze stuprocentowym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Do procesu produkcji podchodzimy z ogromną starannością i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość, solidność, a także estetykę naszych trumien.

kolor dąb jasny
Dąb Jasny
Dąb Złoty
Klon Jasny
Klon Żółty
Olcha Jasna

Trumny – jasny kolor do wyboru

Nawet stosunkowo wąska grupa produktów, taka jak trumny koloru jasnego składa się co najmniej z kilku różnych modeli o określonych odcieniach. Nasze trumny mogą uzyskać jasny kolor dzięki użyciu w procesie produkcji kilku szczególnych rodzajów materiału drewnopochodnego – to przede wszystkim materiał w kolorze jasnego dębu, klonu jasnego i żółtego oraz olchy. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie trumny koloru jasnego mają swój szczególny charakter, dzięki czemu są w stanie sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów.

Trumna – jasny kolor i eleganckie dodatki

Trumny koloru jasnego, które oferujemy, odznaczają się starannym wykonaniem z wysokiej jakości materiału. Aby jednak dopełnić całości, ich konstrukcję wyposażamy także w praktyczne i estetyczne elementy – to w głównej mierze eleganckie, mocne uchwyty oraz śruby wykonane z solidnego metalu, a także ozdobny krzyż utrzymany w tej samej kolorystyce. Poszczególne elementy dopasowane są pod względem barwy zarówno do siebie nawzajem, jak i do trumny.

Wśród elementów dodatkowych, w jakie wyposażamy trumny koloru jasnego, znajduje się także eleganckie wypełnienie. Wykonujemy je ze starannie przygotowanej białej satyny, która estetycznie dopasowuje się do niemal każdego koloru konstrukcji. Wypełnienie pokrywa zarówno wnętrze skrzyni trumny, jak i jej wieko.

Trumny jasne – zdobienia

Aby zagwarantować klientom możliwość wyboru spośród szerokiego i zróżnicowanego asortymentu, stworzyliśmy trumny jasne, wykonane w zróżnicowanych kolorach oraz w różnych wersjach gabarytowych. Ponadto wśród dostępnych modeli znaleźć można także trumny o zróżnicowanym stylu wykończenia – mogą to być klasyczne konstrukcje, utrzymane w minimalistycznym tonie, jak również trumny bardziej ozdobne, z większą liczbą dekoracyjnych detali.

Pozostajemy do dyspozycji klientów

W Calvarianum oferujemy nie tylko projekty i fachowe wykonanie trumien wysokiej jakości. Możemy zagwarantować również najwyższą jakość obsługi, bezpieczny transport zamówionych produktów oraz możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru modelu, jego kolorystyki, jak również dodatkowych elementów.

Shopping Cart
Scroll to Top