trumny premium - trumny z wykończeniem pouring

Trumny pouring – Calvarianum

Trumny produkowane przez polskiego producenta pod marką Calvarianum, którego nazwa pochodzi od Kalwarii Zebrzydowskiej, charakteryzują się wyjątkowo wysoką klasą wykonania. Także asortyment, jakim dysponuje firma, robi niezwykłe wrażenie. Obok szerokiej gamy trumien drewnopochodnych, wykonanych w tradycyjny sposób coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne modele premium. Szczególnie pod kątem kolorystycznym trumny pouring są wyjątkowe i warte uwagi. Dlatego też wśród najróżniejszych technik wykonania i zdobienia postanowiliśmy zaoferować także tego typu modele na polskim rynku.

Trumny w stylu pouring stanowią nowość w Polsce – do tej pory nie były oferowane przez żadną znaną markę. Dopiero marka Calvarianum wprowadziła ten wyjątkowy model do swojego asortymentu. Trumny te wyróżniają się szczególnym wyglądem oraz niespotykaną do tej pory kolorystyką. Co więcej, obok modeli wykonanych z płyt drewnopochodnych pojawiają się także te zrobione z MDF. Uniwersalność, jaka cechuje trumny w technice pouring, już dziś zdobywa wielu klientów.

trumna premium pouring t4a

Trumny pouring – niezwykła kolorystyka

Solidne i eleganckie trumny w stylu pouring charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową kolorystyką. Są one pozbawione naturalnej barwy drewna, nie wykorzystują też rysunku słojów. Zamiast tego umieszcza się na nich przepiękne obrazy zrobione techniką pouring. Polega to na polewaniu trumny określonego koloru farbą w celu uzyskania wyjątkowych i charakterystycznych wzorów. W ten sposób tworzy się niepowtarzalne trumny pouring, które z pewnością będą się wyróżniać swoim wyglądem.

Materiałem wyjściowym tych modeli nie musi być drewno. Technika pouringu pozwala na równie piękne ozdobienie także nowoczesnych, wytrzymałych trumien wykonanych z MDF. Polewanie różnymi rodzajami farby pozwala tworzyć niepowtarzalne i barwne obrazy, które oddają praktycznie dowolne emocje związane ze zmarłym. W ten sposób można dodatkowo uwiecznić jego charakter. Dzięki marce Calvarianum w Polsce mogły pojawić się pierwsze trumny w technice pouring.

Trumny w technice pouring – modele premium

Dla osób szczególnych, których pamięć chcemy uhonorować w wyjątkowy sposób, przeznaczone są nasze modele premium. Jednym z nich są właśnie trumny pouring o charakterystycznej kolorystyce. Jednak posiadamy także równie spektakularne trumny 3D. Oba rozwiązania doskonale spełnią swoje zadanie.

Dzięki temu wyróżnią ceremonię pogrzebową, a tym samym także osobę zmarłą. Dodatkowe elementy doskonale dopasowane do trumny tworzą bardzo staranne wykończenie i zapewniają estetykę na najwyższym poziomie. Choć trumny wykonane w technice pouring wyróżniają się przede wszystkim swoimi barwami, to nie wolno zapominać o najmniejszych nawet szczegółach i detalach, które przecież wpływają w dużym stopniu na ogólne wrażenie całości.

Dlatego też Calvarianum dokłada wszelkich starań, by każda wyprodukowana przez nich trumna premium w stylu pouring była dopracowana w każdym calu i nie zaburzyła wyjątkowej ceremonii pożegnania bliskiej osoby. Nasze modele charakteryzują się także doskonałym dopasowaniem wszystkich części.

Trumny w stylu pouring – najwyższa jakość wykonania

Jesteśmy producentami z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu trumien, dlatego nasze modele premium pouring także są wykonywane w najwyższej jakości. Choć jest to rodzaj trumien, który dopiero pojawia się w Polsce, to zapewniamy, że każdy egzemplarz wykonany jest w sposób niebudzący żadnych uwag. Każda trumna jest wyjątkowa, ponieważ wykonywana jest ręcznie przez artystów.

Niezależnie od materiału wyjściowego malowanie techniką pouringu jest wykonywane przez znakomitych specjalistów, którzy wiedzą, jak uzyskać pożądany efekt. Kolejne warstwy farby spływają w taki sposób, by nadać trumnie wyjątkowy wygląd oraz charakterystyczne emocje. To właśnie dlatego trumny pouring są tak wyjątkowe. 

Wiemy, że tego typu nowości mogą budzić ogrom pytań i wątpliwości, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki w celu sprawdzenia, jak prezentują się trumny premium w stylu pouring. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Udostępniamy również zdjęcia oraz katalogi, w których nasze produkty są nie tylko pokazane, ale również dokładnie opisane. Ponadto w zakładce kontakt znajdą Państwo numer telefonu do naszych pracowników, którzy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Zachęcamy do kontaktu i jesteśmy pewni, że z naszą pomocą znajdą Państwo model, który będzie odpowiadał wszystkim Waszym oczekiwaniom i wymaganiom.

Shopping Cart
Scroll to Top