Trumny z wykończeniem 3D – Calvarianum

Calvarianum to doświadczony polski producent trumien charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania. Asortyment firmy wzbogacany jest aktualnie o wyjątkowe modele premium, które uświetnią każdą ceremonię pogrzebową. Oprócz nich w naszej ofercie można znaleźć także tradycyjne rozwiązania o różnych kształtach. Obok modeli sześciokątnych mamy także trumny zaokrąglone czy trapezowe. Jednak modele, które zasługują na szczególną uwagę, to te, które zostały wykonane w technice 3D.

Trumny z wykończeniem 3D charakteryzują się wyjątkowym kształtem oraz estetyką znacznie przewyższającą wszystkie inne rozwiązania dostępne na rynku. Nowoczesna technika pozwala na tworzenie nie tylko wyjątkowych, ale przede wszystkim bardzo zaawansowanych wykończeń wieka. Z tego powodu trumny premium 3D zyskują na popularności wśród klientów na całym świecie. Calvarianum jest marką, która jako jedna z pierwszych wprowadza takie rozwiązanie na polski rynek. Tradycyjne drewnopochodne trumny zyskują teraz zupełnie nowy, nowoczesny wygląd, a jednocześnie stają się wyjątkowym upamiętnieniem osoby zmarłej.

Kategorie:

Trumny frezowane 3D - wszystkie modele :

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Trumny z frezowaniem – kolorystyka

Trumny z frezowaniem 3D stanowią wyjątkowy element każdej ceremonii pogrzebowej. Podobnie jak większość modeli, które są dostępne w naszym asortymencie, także trumny 3D można wybrać zarówno w jasnych, jak i ciemnych kolorach.

Ciemne kolory podkreślają smutek całej rodziny oraz jej żałobę. Dobrze komponują się z naturalnym rysunkiem słojów jak na drewnie. Jednak często wybierane są także kolory jasne. W tym przypadku mają one pokazać wesołe nastawienie do życia osoby zmarłej czy ilość ciepła i radości, jakie rozsiewała ona dotychczas wokół siebie.

Różna kolorystyka jest dostępna w całej naszej ofercie. Także w przypadku wykończeń 3D na trumnie mają one duże znaczenie. Barwy, w jakich utrzymana jest trumna, znacząco wpływają na emocje uczestników pogrzebu, dlatego warto dobrze zastanowić się, czy lepszym wyjściem będą ciemniejsze trumny 3D, czy też modele jaśniejsze.

Wykończenie 3D na trumnie – wyjątkowe dodatki

Trumny z wykończeniem 3D w wyjątkowy sposób skupiają się na dodatkach oraz szczegółach, które są wykonywane z ogromnym kunsztem i dokładnością. Najnowocześniejsza technologia jest dostępna dzięki zaawansowanym maszynom z naszego zakładu. W ten sposób marka Calvarianum jest w stanie wykonywać wykończenia przerastające tradycyjne możliwości.

To, co stanowi o popularności trumien z frezowaniem, to przede wszystkim najwyższy poziom estetyki. Uzyskiwana jest ona poprzez tworzenie bardzo skomplikowanych kształtów i wzorów stanowiących zdobienia trumny. Nasi doświadczeni pracownicy opanowali tę technologię do perfekcji, oferując niesamowite modele z wykończeniami 3D na wieku trumny.

Połączenie praktyczności oraz estetyki w przypadku trumien z wykończeniem 3D robi niesamowite wrażenie i cieszy się najwyższym uznaniem wśród klientów.

Trumny z wykończeniem 3D – najwyższa jakość

Należy pamiętać także o tym, że trumny 3D wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Drewnopochodne modele sprawdzają się w czasie każdego pogrzebu nie tylko ze względu na doskonały obraz słojów jak na drewnie, ale także z powodu bardzo starannych wykończeń.

O ile wszystkie oferowane przez markę Calvarianum trumny posiadają starannie wykonane i wyjątkowe wykończenia, to w przypadku trumny z wykończeniem 3D kształt i jakość frezowań wchodzi na zupełnie nowy poziom. Polecamy sprawdzenie wykonywanych przez nas modeli!

W naszej firmie pracują jedynie doświadczeni i utalentowani specjaliści, którzy wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją. Do dyspozycji posiadają także najlepsze surowce, dzięki czemu gotowe trumny z frezowaniem są bardzo wytrzymałe i piękne.

Trumny 3D – skontaktuj się z nami

Jeśli temat trumny z frezowaniem 3D Państwa zainteresował, zachęcamy do kontaktu z nami. Pomożemy Państwu przy wyborze optymalnego modelu. Jednocześnie możemy zaoferować wyjątkowe warunki specjalnie – wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Wykorzystywanie nowoczesnego sprzętu pozwala nam wykonać na życzenie klienta wyjątkowe modele posiadające oryginalne wykończenia. Dotyczy to przede wszystkim rozwiązań zawartych w naszych katalogach, gdzie prezentujemy wybierane kształty trumien i ich różnych detali.

Mogą Państwo przyjść do naszej placówki, gdzie na miejscu będzie można przekonać się o naszym kunszcie oraz doświadczeniu. Zachęcamy jednak także do kontaktu z nami innymi drogami. W szczególności kontakt telefoniczny i mailowy przebiega bardzo szybko i sprawnie.

Shopping Cart
Scroll to Top