Kolory ciemne

Eleganckie trumny – szeroki wybór ciemnych tonów

W tej kategorii prezentujemy wysokiej jakości trumny w różnych kształtach, utrzymane w ciemnej kolorystyce. Jako producent trumien z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarskiej, jesteśmy w stanie zagwarantować klientom nienaganną klasę wykonania oraz doskonałą estetykę wszystkich oferowanych modeli – niezależnie od tego, czy będą to trumny jasne, czy w ciemnym kolorze.

Dostępne w naszym asortymencie trumny ciemnego koloru to modele zróżnicowane zarówno pod kątem rozmiarów, jak i odcieni, a także szczegółów wzornictwa. Oferujemy trumny bogato zdobione, a także modele utrzymane w klasycznym, minimalistycznym tonie. Również kolorystyka, mimo iż w tym wypadku została ograniczona do wyłącznie ciemnych odcieni, jest na tyle zróżnicowana, aby każdy z naszych klientów był w stanie znaleźć produkt, który dokładnie odpowiada jego wymaganiom.

kolor calvados
Calvados
Cedr Średni
Czereśnia
Grusza Ciemna
Heban Ciemny
Kasztan Średni
Klon Czerwony
Mahoń
Olcha Ciemna
Orzech Ciemny
Orzech Średni
Pasiak
Teak
Wiąz Czerwony
Wiśnia

Nasze trumny uzyskują ciemny kolor poprzez dobór odpowiedniego rodzaju materiału, z jakiego są wykonane. Mogą to być modele w klasycznych, ciemnych odcieniach, jak na przykład trumny inspirowane drewnem gruszy, orzecha lub cedru, a także produkty w nieco bardziej nietypowych ciemnych odcieniach – lekko czerwonej wiśni czy głębokiego hebanu.

Trumny – ciemny kolor i estetyczne detale

Wszystkie trumny ciemnego koloru, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, wyposażone są w niezbędne elementy dodatkowe. Części te pełnią nierzadko podwójną funkcję: praktyczną i estetyczną. Do najważniejszych elementów dodatkowych każdej trumny zalicza się przede wszystkim mocne śruby oraz praktyczne, solidne uchwyty. Wśród dodatkowych części znajduje się także krzyż, przeznaczony do samodzielnego montażu w dowolnym miejscu wieka. Każdy z elementów, w jaki wyposażone są trumny ciemnego koloru, utrzymany jest w spójnym, dopasowanym do odcienia drewnopochodnej konstrukcji tonie – dzięki temu dodatkowe części tworzą wraz z trumną estetyczną całość.

W Calvarianum wyposażamy nasze trumny także w eleganckie wypełnienie, które wykonujemy z wysokiej jakości białej satyny – pokrywa ono nie tylko skrzynię, ale i wieko trumny.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz nabytej wiedzy i umiejętnościom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom nie tylko najwyższą jakość produktów, ale też i obsługi. Gwarantujemy solidne i staranne wykonanie zamówionego modelu, jak również jego szybkie i w pełni bezpieczne dostarczenie. Każdą naszą trumnę zabezpieczamy w odpowiedni sposób na czas transportu, tak aby trafiła do adresata w nienaruszonym stanie.

Ponadto na każdym etapie współpracy oferujemy nasze wsparcie oraz fachową pomoc, zarówno w kwestiach technicznych, jak i estetycznych. Ufamy, że z naszą pomocą klientom uda się odnaleźć w naszym asortymencie model, który nawet w najmniejszym detalu spełni ich oczekiwania.

Shopping Cart
Scroll to Top