Trumny prostokątne – kilkanaście wersji kolorystycznych

Oferta firmy Calvarianum to solidnie i fachowo wykonane trumny w kilkunastu różnych wersjach kolorystycznych, w zróżnicowanych kształtach. Do najbardziej klasycznych rozwiązań należą prostokątne trumny drewnopochodne. Modele te odznaczają się stosunkowo prostą, klasyczną budową – zarówno skrzynia, jak i wieko mają kształt prostokątny.

Aby zapewnić naszym klientom możliwość wyboru dokładnie takiego produktu, jaki odpowiada ich wymaganiom i potrzebom, w ofercie zgromadziliśmy kilkanaście wersji trumien prostokątnych. Modele zróżnicowane są pod kątem rodzaju drewna, będącego bazą i inspiracją do produkcji, jak i koloru. Nasz asortyment obejmuje więc trumny prostokątne wykonane między innymi na wzór klonowego, olchy, orzecha czy hebanu. Poszczególne rodzaje użytego materiału drewnopochodnego znacznie różnią się od siebie zarówno kolorem, jak i stylistyką, dając tym samym możliwość wyboru spośród szerokiej i zróżnicowanej palety barw. Najjaśniejszym kolorem spośród wyżej wymienionych jest materiał w kolorze olchy o estetycznym, klasycznym odcieniu, a także klonu wpadający w delikatnie żółtą kolorystykę. Pośredni ton to zdecydowanie elegancki orzech, z kolei heban to najciemniejszy z dostępnych kolorów – intensywny i głęboki brąz.

Kategorie:

Trumny PROSTOKĄTNE - wszystkie modele :

Wyświetlanie jednego wyniku

Trumny prostokątne Calvarianum – wzornictwo

Obszerny asortyment Calvarianum obejmuje trumny prostokątne wykonane z różnych rodzajów materiału drewnopochodnego, a więc utrzymane także w zróżnicowanej kolorystyce. Wśród nich znajdują się modele różniące się między sobą również stylistyką wzornictwa. Oferowane przez nas trumny prostokątne mogą być bowiem zarówno bogato zdobione, jak i znacznie prostsze, utrzymane w klasycznej, minimalistycznej stylistyce. Bogaty wybór modeli, różniących się między sobą kilkoma istotnymi parametrami, stanowi swoisty ukłon w stronę naszych klientów. Podczas tworzenia produktów mamy bowiem na uwadze ich zróżnicowane potrzeby. Chcemy, aby każdy bez trudu odnalazł w naszym asortymencie dokładnie taką trumnę prostokątną, jaka będzie w pełni odpowiadać jego wymaganiom i oczekiwaniom.

Trumny prostokątne – elementy dodatkowe

Każda trumna prostokątna, która znajduje się w naszej ofercie, wyposażona jest w szereg dodatkowych elementów, pełniących funkcje praktyczne i estetyczne. Przede wszystkim jest to eleganckie wypełnienie trumny, wykonane z wysokiej jakości białej satyny. Pokrywa ono zarówno wnętrze skrzyni, jak i wewnętrzną część wieka trumny.
Dodatkowe elementy, w które wyposażone są nasze trumny, to także praktyczne śruby i uchwyty oraz elegancki krzyż przeznaczony do samodzielnego montażu w dowolnym miejscu wieka. Wszystkie te elementy wykonane są z mocnego, wysokiej jakości materiału oraz utrzymane w spójnej kolorystyce.

 

Jakość i bezpieczeństwo

Trumny prostokątne, które znajdują się w asortymencie Calvarianum, to produkty wysokiej jakości, wykonane ze starannie wyselekcjonowanego materiału. Każda z nich stworzona została z ogromną starannością i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wszystkie elementy prostokątnej trumny naturalnie współgrają ze sobą, uzupełniając się i tworząc spójną, elegancką całość.
Chcąc utrzymać oferowaną przez nas najwyższą jakość i nienaganną elegancję każdej z trumien, gwarantujemy ich profesjonalny i w pełni bezpieczny transport. Podczas dostawy trumna zostaje zabezpieczona przy użyciu szczególnych, niezawodnych środków, tak aby dotarła do adresata w stanie nienaruszonym – niezależnie od tego, jak długą drogę musi przebyć.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej wysokiej klasy, starannie wykonane trumny prostokątne. W naszym asortymencie znajdują się nienagannie wykonane modele w kilkunastu wersjach kolorystycznych i o różnych gabarytach.

W Calvarianum nie tylko oferujemy naszym klientom wysokiej jakości trumny, ale także służymy fachową pomocą i profesjonalną radą. Chętnie opowiemy więcej o naszych produktach i pomożemy w wyborze.

Shopping Cart
Scroll to Top