O firmie Calvarianum

Calvarianum to producent wysokiej jakości trumien. Jako polska marka obecna na rynku od 45 lat możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Wykorzystujemy je w naszej codziennej pracy. Podczas tworzenia produktów inspirujemy się metodami produkcji stosowanymi przez cenione europejskie marki.

Każda trumna naszej produkcji wykonywana jest przez nas z pełnym zaangażowaniem i wyjątkową starannością. Dbamy o to, aby odznaczała się ona zarówno najwyższą jakością oraz solidnością, jak i nienaganną estetyką oraz elegancją. Nasze doświadczenie oraz nabyte przez lata umiejętności wspomagamy użyciem nowoczesnych technologii rzemieślniczych i niezawodnych narzędzi.

Calvarianum – producent trumien w pobliżu Wadowic

Siedziba naszej firmy mieści się w szczególnym dla historii naszego kraju miejscu – nieopodal małej ojczyzny św. Jana Pawła II. W naszym zakładzie w Kalwarii Zebrzydowskiej obok Wadowic produkujemy najwyższej klasy trumny, tworzone z najwyższej klasy materiałów drewnopochodnych. Jako wieloletni producent trumien gwarantujemy naszym klientom wyłącznie najwyższą jakość produktów i obsługi na każdym etapie współpracy.

Co nas inspiruje?

W zakresie techniki i metod wykonania naszych trumien inspirujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami rzemieślniczymi oraz najwyższymi europejskimi standardami. Jeśli zaś chodzi o specyfikę naszej oferty i filozofię marki, ich filarem jest przede wszystkim szczególne umiejscowienie, związane z życiem i działalnością Ojca Świętego Jana Pawła II. Szczególnie istotne są dla nas słowa naszego papieża, wypowiedziane 16 czerwca 1999 roku: „Czas ucieka, wieczność czeka”.

Calvarianum – co nas wyróżnia?

Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Oferujemy nie tylko wyjątkowej jakości trumny, ale także fachową pomoc i wsparcie przy wyborze konkretnego modelu.

Możemy pochwalić się ponadto wyjątkowo szerokim asortymentem, który obejmuje trumny prostokątne, półokrągłe, trapezowe, a także sześciokątne, wykonane z różnych rodzajów materiałów drewnopochodnych. To między innymi tworzywa w kolorze dębu, olchy, orzecha, klonu, wiśni czy hebanu. Każdy rodzaj materiału ma swój szczególny kolor i specyficzny charakter. Całości dopełniają także eleganckie i praktyczne elementy dodatkowe, takie jak uchwyty czy ozdobny krzyż. Wszystkie nasze trumny wykańczamy od środka eleganckim wypełnieniem, wykonanym z wysokiej jakości białej satyny.

Calvarianum to doświadczony producent trumien odznaczających się najwyższą jakością wykonania oraz szczególną estetyką. Oferujemy wysokiej klasy produkty, które dostarczymy pod wskazany adres w sprawny, a także bezpieczny sposób. Nasza firma nie kończy swojej pracy wyłącznie na produkcji trumien – służymy radą na każdym etapie współpracy, gwarantując pełną fachowość i wsparcie!

siedziba Calvarianum
Shopping Cart
Scroll to Top