Dostępna kolorystyka wykonywanych trumien

Calvarianum oferuje szeroki wybór różnego rodzaj trumien, zróżnicowanych zarówno pod kątem gabarytów, jak i kształtu, a także kolorystyki. Wszystkie nasze trumny zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów drewnopodobnych, których kolor jest inspirowany prawdziwym drewnem. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie trumny można podzielić na dwie podstawowe kategorie: trumny w kolorze jasnym oraz trumny w kolorze ciemnym.

Trumny w kolorze jasnym

Pierwszym wariantem kolorystycznym są nasze trumny jasne. Wszystkie modele, które można znaleźć w tej kategorii to trumny wykonane ze szczególną starannością i dbałością o każdy szczegół. Wyróżnia je nienaganna jakość użytych materiałów, jak również odpowiednio dopasowane dodatki i elementy ozdobne. Do wyboru są jasne kolory trumien, takie jak dąb jasny oraz złoty, klon jasny, klon żółty oraz jasna olcha. Delikatna, gustowna estetyka doskonale łączy się z detalami w kolorze złota lub miedzi. Nasze produkty, wykończone w tonach inspirowanych jasną kolorystyką drzew, są dostępne w naszym asortymencie w wielu różnych kształtach. W kategorii tej mogą więc znaleźć Państwo:

Trumny w kolorze ciemnym

Drugą część naszej oferty stanowią trumny w kolorze ciemnym. Wyróżnia je wyjątkowa estetyka. Są one dodatkowo zwieńczone starannie dopasowanymi detalami. Podobnie jak w przypadku jasnych modeli, także w tej kategorii można znaleźć trumny ciemne w dowolnym kształcie – zarówno prostokątne, jak i trapezowe czy półokrągłe, jak również trumny sześciokątne. Tworzone przez nas trumny ciemne to modele w takich kolorach jak: Calvados, cedr, czereśnia, ciemna grusza, heban, średni kasztan, mahoń, pasiak, orzech średni oraz ciemny, a także wiśnia, teak i wiąz czerwony.

Jak łatwo można zauważyć, oferta trumien w kolorze ciemnym jest wyjątkowo bogata, dzięki czemu każdy z łatwością będzie w stanie wybrać dokładnie to, czego szuka. Ciemne kolory naszych trumien są inspirowane szlachetnymi, głębokimi tonami drzew. Można wśród nich znaleźć zarówno barwy pośrednie, kasztan oraz orzech średni, jak i kolory klasycznego, ciemnego drewna – takie jak ciemny orzech, grusza, czy cedr, a także kolory podbite odcieniem czerwieni, takie jak mahoń oraz czereśnia. Listę zamyka najciemniejszy spośród wszystkich: głęboki i gustowny heban.

Nienaganna jakość w każdym kolorze

Wszystkie nasze trumny, bez względu na ich kolor i kształt, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania – zostały stworzone z doskonałej klasy materiałów drewnopodobnych. Wieloletnie doświadczenie oraz stuprocentowe zaangażowanie w proces powstawania każdego modelu pozwala nam tworzyć nienaganne i solidne trumny o szczególnej estetyce.

Shopping Cart
Scroll to Top